HAVADAN ÇEKİMHavadan Çekim

Görülmeyeni Gösterebilmek

Bakış Açınızı Değiştirebilmek

Heybeti Göstermek İçin

Yükselirken Küçültüyor

Bakarken Kaydediyoruz...

Ücretsiz Keşif ve Teklif İçin Tıklayınız.


NEDEN HAVADAN ÇEKİM ?Kuş olup göklerde uçmak, baktığı açıdan göremediği detayları onların gözlerinden görebilmek insanoğlunun en büyük hayallerindendir. Uzun yıllardır bunu yapabilmek mümkün olsa da, maliyet açısından ciddi sorunlar vardı. Havadan çekim yapabilmek için bir helikopter, bir pilot, profesyonel bir ekipman ve bir kameraman ihtiyacımız vardı. Bunlar da çok büyük bütçeler demekti. Gelişen teknolojinin belki de en büyük nimetlerinden birisi olan drone’larla ulaşılması çok zor olan bu imkan artık herkese çok daha yakın hale geldi. Hala rüzgarı hissettiremeseler de, titreşim önleyici sistemleri, nispeten uzatılmış uçuş süreleri, çok yüksek çözünürlüklü kameralarıyla drone’lar bu avantajlarıyla çok kısa sürede tanıtım dünyasının vazgeçilmez unsurları haline geldiler.

İlk bakışa çok kolay gibi görünen bu çekimler tıpkı bir fotoğraf makinesi ve fotoğrafçı ilişkisiyle birbirine bağlıdır. Çekim tekniği, bakış açısı, kurgu, ekipmana hakimiyet, tecrübe ve iş sonu çekilen görüntülerin profesyonel olarak harmanlanması farklılığı yaratan en önemli etkenlerdir.

Sargem olarak time lapse çalışmalarımızla anlattığımız projenizin hikayesini, havadan çekimlerle en güzel şekilde gökyüzünden görüntülüyor, tanıtımlarınıza değer katıyoruz. Videolarınızı profesyonel kurgu ve montajı yapılmış olarak her türlü paylaşım platformuna hazır hale getiriyor (fuar, tanıtım, instagram, vb…) bir çok formatta siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.FOTOĞRAF GALERİSİPaylaş: