İNŞAATLARDA VİDEOLU TANITIM ZAMANI

İNŞAATLARDA VİDEOLU TANITIM ZAMANI

İnşaat sektöründe hizmet veriyorsanız videolu inşaat tanıtımı ile müşteri kitlenizi arttırabilir ve sektörde sağlam bir yer edinebilirsiniz. 

VİDEOLU İNŞAAT TANITIMI NEDİR?

Videolu inşaat tanıtımı, inşaatınızın pek çok açıdan çekilmesi sonucu oluşturulan kolajdır. Bu kolajda inşaatınız pek çok farklı açıdan çekilerek ilgi çekici ve müşterinin aklındaki soruları yanıtlar şekilde bir araya getirilen görüntülerden oluşur. 

VİDEOLU İNŞAAT TANITIMI NEDEN YAPILMALI?

Günümüzde insanlar artık aldıkları konut ve diğer yapıların nasıl yapıldığı, inşaat aşamalarını görmek istemekte ve bilinçli bir şekilde alışveriş yapmak istemektedir. Bu neden ile yaklaşık  10 yıldır teknolojik gelişmelerin neticesi ile inşaat tanıtım filmlerinin yapılması zorunlu hale gelmiştir. İnşaat sektöründeki pek çok firma inşaat proje tanıtım filmleri ile geniş bir potansiyel müşteri kitlesine ulaşmakta ve sektörde adlarını ön plana çıkarmaktadır. 

Aynı zamanda bu inşaat tanıtım filmlerinin çekimleri ile inşaattaki olası hataları sıfıra indirebilirsiniz. 

VİDEOLU İNŞAAT TANITIMI NASIL ÇEKİLMEKTEDİR?

Videolu inşaat tanıtım filmleri yüksek çözünürlükte ve kalitede kayıt alan kameralar, bu kameralar ile farklı açılardan çekim yapılmasını sağlayacak kamera araç ve gereçleri, çekilen görüntüleri en iyi şekilde montajlayabilmek için çeşitli video programları ve tasarım programları kullanılmaktadır. 

Videolu İnşaat Tanıtımında Sargem’in Kaliteli ve Özgün Hizmetinden Yararlanın

Sargem hem yurt içinde hem de yurtdışında pek çok inşaat firmasının tanıtımını yapmıştır. Müşterilerinin isteklerini çalışma mekanizmasının temeline yerleştiren ve projeyi bu istekler ve en yeni teknolojik çekim teknikleri ile birleştiren Sargem kaliteli ve özgün hizmet vermektedir. 

Sargem Hangi Konularda Hizmet Vermektedir?

•            Havadan Çekim

•            İnşaat & Taahhüt

•            Time lapse 

•            Firma & Proje Tanıtımı

•            Tasarım & Arge

KALİTEYİ ŞANSA BIRAKMAYIN!

Sektörde tecrübesiz firmalar ile anlaşmayın. Tecrübesiz firmalar görüntü kalitesi düşük videolar çekerek müşterilerinizin ilgisini çekmeyecek tanıtım filmleri oluşturabilir. Bu riske girmeyerek sektörde deneyimli, inşaat tanıtım filminizi çekerken farklı ve özgün çekim teknikleri ve video düzenleme teknikleri kullanarak her daim müşterilerinizin ilgisini çekecek inşaat tanıtımı filmleri çeken Sargem Şirketi’nin kaliteli ve özgün inşaat videolu tanıtım filmi hizmetinden yararlanın. 

 

Paylaş: